Łukasz Nowak

Przedsiębiorca, ekspert w dziedzinie finansów i ubezpieczeń. Absolwent UR w Krakowie oraz Kompendium MBA z silnym instynktem doradczym. Od 10 lat zawodowo doradza ludziom w dziedzinie finansów. W Alin Group pełni rolę Dyrektora Generalnego.

Maciej Łaś

Przedsiębiorca, Prezes Zarządu AlinGroup. Od 14 lat zajmuję się zawodowo doradztwem finansowym oraz ubezpieczeniami na życie. Ekspert w dziedzinie automatyzacji procesu oszczędzania i inwestowania.

Adam Gacek 

Agent ubezpieczeniowy z kilkunastoletnim doświadczeniem branżowym. Ekspert od finansów i ubezpieczeń łączący dogłębną wiedzę o produktach inwestycyjnych z ich usługą o najwyższej jakości.

Monika Gacek 

Agent ubezpieczeniowy z wieloletnim doświadczeniem. Ekspert od produktów finansowych, ubezpieczniowych oraz inwestycyjnych.

Ludmiła Korlacka

Asystentka Zarządu, specjalista ds. produktów ubezpieczeniowych. Osoba odpowiedzialna za biuro obsługi klienta.

Michał Glanowski

Marketer, blogger firmowy, specjalista ds. mediów społecznościowych. W Alin Group odpowiada za wizualną stronę firmy.

Dołącz do nas na facebooku!

 

Alin Group jest Spółką z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-504) przy ul. Kalwaryjska 69/9 zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000332655, NIP 6793012052, REGON 120961666. Kapitał zakładowy 35 000 zł w całości opłacony. Licnecja RAU 11189445/A. 

Newsletter 

Copyright © 2017 Alin Group