PLANY SUKCESJI

Teoretycznie przy jasnym podziale majątku dziedziczenie powinno być tematem prostym. Plan sukcesji to jednak temat szczególnie złożony, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z przypadkami bardziej skomplikowanymi. Kiedy np. mamy firmę z wieloma wspólnikami o różnej sytuacji, żyjemy w związku konkubenckim lub po prostu zastanawiamy się, co odziedziczyć mogą w przypadku naszej śmierci nasze niepełnoletnie jeszcze dzieci.

Znając specyfikę, zawiłości oraz niuanse polskiego prawa ALIN Group proponuje rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów.Z nami możesz mieć pewność, że w przypadku sukcesji rodzina i/lub firma stanie na nogi tak szybko, jak to tylko możliwe, bez dodatkowych przykrych niespodzianek. Każdej konsultacji i analizie sytuacji klienta towarzyszy wsparcie specjalistów w zakresie prawa spadkowego w Polsce.

Pomoc w zabezpieczeniu planu sukcesji oraz sporządzeniu profesjonalnego testamentu to usługi, które oferujmy wszystkim naszym Klientom jako prawne wsparcie usług ubezpieczeniowych.

Skontaktuj się z naszym doradcą finansowym w celu uzyskania szczegółowych informacji.